Witamy w naszej restauracji

HOTEL W RESTAURACJI BIAŁY FORTEPIAN W KOLE

Restauracja Biały Fortepian dysponuje pokojami hotelowymi, a każdy z nich posiada własną łazienkę, klimatyzację oraz telewizor. Doba rozpoczyna się o godzinie 13, a kończy następnego dnia w południe – o godzinie 12. Obiekt posiada pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe, a w razie konieczności jest możliwość wstawienia dostawki. 

Pyszne śniadania w cenie za nocleg w Kole

W cenie doby hotelowej wliczone jest również śniadanie, które serwowane jest przez najlepszych kucharzy. Restauracja Biały Fortepian słynie ze wspaniałych, urozmaiconych posiłków, które tworzone są z pasji i miłości do gotowania. Goście mogą zjeść śniadanie w naszej restauracji w Kole od godziny 6 rano do 11. W obiekcie działa również drink bar, który czynny jest codziennie do godziny co najmniej 22. 

Noclegi w Kole zapewniające wypoczynek naszych gości!

Restauracja Biały Fortepian oferuje również bezpłatny parking, który jest wliczony w cenę pokoju. Oprócz tego obiekt posiada wspaniały ogród, w którym goście mogą odpocząć i spędzić czas na świeżym powietrzu. Restauracja Biały Fortepian jest zatem wspaniałym miejscem do zorganizowania ważnej uroczystości – wesela, komunii, jak również urodzin. 

Komfortowe noclegi w Kole po przyjęciu weselnym lub innej uroczystości

Obiekt wyróżnia się profesjonalnym podejściem do gości, a personel służy pomocą podczas trwania przyjęcia, jak i przed. Restauracja Biały Fortepian oferuje kompleksowe wsparcie przy organizacji uroczystości (tj. przyjęcie na sali weselnej), dbając o każdy szczegół i detal. Dla obiektu fundamentalne jest, aby każde organizowane wydarzenie było dopięte na ostatni guzik. Zależy nam, aby nasi goście mogli spokojnie wypocząć w komfortowych warunkach. Dlatego w trosce o pełny komfort zapewniamy  w każdym pokoju hotelowym osobną łazienkę i dostęp do WiFi. 

Dlaczego warto skorzystać z naszego hotelu w Kole?

Restauracja Biały Fortepian wyróżnia się usługami na najwyższym poziomie. Goście po skończonym przyjęciu mogą udać się do swoich pokoi i wypocząć po intensywnej zabawie. Jest to niezmierne udogodnienie podczas wesel i hucznych imprez z okazji 18 urodzin. Warto zatem bliżej zapoznać się z szeroką ofertą obiektu Biały Fortepian, który na swoim koncie posiada setki zorganizowanych przyjęć i tysiące zadowolonych klientów. 

Atrakcyjne ceny pokoi hotelowych w wysokim standardzie w Kole

Pokój jednoosobowy z łazienką, TV, WiFi i śniadaniem - 140 zł/doba

Pokój dwuosobowy z łazienką, TV, WiFi i śniadaniem - 180 zł/doba

Pokój trzyosobowy z łazienką, TV, WiFi i śniadaniem - 230 zł/doba

Dostawka + 30 zł/doba

Parking dla gości bezpłatny

Rezerwacja telefoniczna:  502398895,  632616730

Z A P R A S Z A M Y!

Przykładowe menu na imprezęNajnowsze foto