Witamy w naszej restauracji

Wesela

Marzy Wam się wspaniałe wesele lub kameralne przyjęcie w dobrym stylu ale nie wiecie od czego zacząć?

Macie mnóstwo pytań, chcecie zaoszczędzić czas i ograniczyć niepotrzebny stres?

Mieszkacie za granicą a Waszą uroczystość planujecie w Polsce i zastanawiacie się jak wszystko zorganizować?

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiadacie twierdząco, jesteśmy w stanie Wam pomóc.

 

Z ogromną przyjemnością pomożemy zorganizować Wasze przyjęcie. Zaplanujemy i zadbamy o każdy szczegół i dopniemy wszystko na ostatni guzik. W dniu uroczystości będziemy czuwać nad przebiegiem wydarzeń i koordynować pracę wszystkich podwykonawców, będziemy rozwiązywać drobne problemy, pomożemy Waszym gościom jeśli będą czegoś potrzebowali. Zrobimy wszystko, abyście mogli bawić się wraz z najbliższymi wiedząc, że nad przebiegiem wydarzeń czuwa kierownik sali.

 

Jak pracujemy?  -  Oto harmonogram:

 

Pierwsza rozmowa

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez mail. Prześlemy odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania oraz uzgodnimy termin przyjęcia i naszego pierwszego spotkania. Omówimy zakres naszej pracy i przedstawimy ofertę dopasowaną do Waszych oczekiwań. Wszystko bezpłatnie i niezobowiązująco.

Pierwsze spotkanie

Jeśli zdecydujecie się umówić z nami na spotkanie, przedstawimy szczegółową ofertę oraz omówimy co zawiera umowa. Ustalimy dogodne dla Was rozłożenie płatności. Po podpisaniu umowy zaczynamy przygotowania. Na tym etapie sala jest zarezerwowana dla Was, więc od teraz możesz skupić się na zapraszaniu gości, umówić się do fryzjera, czy też dobrać krawat do koszuli.

Następne spotkanie

Wspieramy Wasze pomysły oraz marzenia i zgodnie z Waszą wizją ustalamy wszystkie szczegóły, dopinamy menu oraz dodatkowe usługi. Omawiamy zakres naszych prac i podpowiadamy najlepsze, sprawdzone rozwiązania.

Jesteśmy w stałym kontakcie

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie kontaktować się nami, kiedy pojawią się nowe pomysły, wątpliwości lub jeśli macie pytania. Notujemy wszystkie Wasze pomysły i proponujemy najlepsze rozwiązania. Na bieżąco zdajemy Wam relacje z postępów naszej pracy.

Koordynujemy przyjęcie

Jesteśmy z Wami od początku przygotowań, dbamy o przebieg wydarzeń zgodnie z napisanym wspólnie scenariuszem. Koordynujemy działania i rozwiązujemy ewentualne problemy. Działamy dyskretnie, tak aby nie przeszkadzać a jednocześnie żebyście mieli świadomość, że cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jednocześnie gwarantujemy gotowość sali i koordynujemy dekoracje oraz plan usadzenia gości.

Zajmujemy się kompleksowo

Jeżeli macie życzenie rozliczamy się z podwykonawcami, abyście nie musieli w trakcie przyjęcia odrywać się od zabawy. Odpowiadamy również za zadania po przyjęciu, takie jak demontaż dekoracji, pakowanie czy zorganizowanie sprzątania sali.

 

Zapraszam do kontaktu.

Koordynator Marek Pinkowski tel. 502398940  lub  e-mail: bfortepian@wp.pl

Przykładowe menu na imprezęNajnowsze foto