Witamy w naszej restauracji

SALA WESELNA W KOLE

Wesele jest niezmiernie ważną uroczystością dla państwa młodych, jak również ich bliskich. Organizacja przyjęcia ślubnego jest bardzo stresująca dla nowożeńców, którzy pragną, aby było ono wyjątkowe i niezapomniane. Wybór odpowiedniego lokalu nie jest łatwy, przez co młoda para często ma problem z podjęciem słusznej decyzji. Restauracja Biały Fortepian jest bez wątpienia idealnym miejscem do organizacji wesela. Obiekt oferuje kompleksową pomoc w organizacji przyjęć ślubnych. 

Kompleksowa organizacja wesela w Wielkopolsce

Dla Restauracji Biały Fortepian fundamentalne jest, aby uroczystość została pomyślnie przeprowadzona. Lokal pomaga w zaplanowaniu wesela, dbając o każdy szczegół i najdokładniejsze szczegóły. W dniu uroczystości obsługa czuwa nad przebiegiem wydarzenia i w razie potrzeby służy pomocą. Lokal ściśle koordynuje pracę wszystkich podwykonawców, dbając o komfort swoich gości. Na sali zawsze obecny jest kierownik, który czuwa nad przebiegiem uroczystości. Dzięki temu para młoda może beztrosko bawić się w gronie rodziny i przyjaciół. 

Wynajem restauracji i sali na wesele w Wielkopolsce 

Restauracja Biały Fortepian zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego obsługa odpowie na wszelkie pytania i uzgodni z nowożeńcami termin pierwszego spotkania. W trakcie wizyty zostanie przedstawiona szczegółowa oferta, jak również warunki umowy. Na tym etapie nowożeńcy mogą uzgodnić dogodną dla nich formę płatności i zarezerwować salę. Na kolejnym spotkaniu obsługa przedstawi plan przebiegu uroczystości, który zawsze powstaje zgodnie z wizją nowożeńców. Wówczas uzgadniany jest zakres prac obsługi lokalu, jak również zostają omówione wszelkie inne szczegóły.

Jak wygląda współpraca przy organizacji przyjęcia w sali weselnej w Wielkopolsce?

Pierwsza rozmowa

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez mail. Prześlemy odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania oraz uzgodnimy termin przyjęcia i naszego pierwszego spotkania. Omówimy zakres naszej pracy i przedstawimy ofertę dopasowaną do Waszych oczekiwań. Wszystko bezpłatnie i niezobowiązująco.

Pierwsze spotkanie

Jeśli zdecydujecie się umówić z nami na spotkanie, przedstawimy szczegółową ofertę oraz omówimy co zawiera umowa. Ustalimy dogodne dla Was rozłożenie płatności. Po podpisaniu umowy zaczynamy przygotowania. Na tym etapie sala jest zarezerwowana dla Was, więc od teraz możesz skupić się na zapraszaniu gości, umówić się do fryzjera, czy też dobrać krawat do koszuli.

Następne spotkanie

Wspieramy Wasze pomysły oraz marzenia i zgodnie z Waszą wizją ustalamy wszystkie szczegóły, dopinamy menu oraz dodatkowe usługi. Omawiamy zakres naszych prac i podpowiadamy najlepsze, sprawdzone rozwiązania.

Jesteśmy w stałym kontakcie

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie kontaktować się nami, kiedy pojawią się nowe pomysły, wątpliwości lub jeśli macie pytania. Notujemy wszystkie Wasze pomysły i proponujemy najlepsze rozwiązania. Na bieżąco zdajemy Wam relacje z postępów naszej pracy.

Koordynujemy przyjęcie

Jesteśmy z Wami od początku przygotowań, dbamy o przebieg wydarzeń zgodnie z napisanym wspólnie scenariuszem. Koordynujemy działania i rozwiązujemy ewentualne problemy. Działamy dyskretnie, tak aby nie przeszkadzać a jednocześnie żebyście mieli świadomość, że cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jednocześnie gwarantujemy gotowość sali i koordynujemy dekoracje oraz plan usadzenia gości.

Zajmujemy się kompleksowo

Jeżeli macie życzenie rozliczamy się z podwykonawcami, abyście nie musieli w trakcie przyjęcia odrywać się od zabawy. Odpowiadamy również za zadania po przyjęciu, takie jak demontaż dekoracji, pakowanie czy zorganizowanie sprzątania sali.

Satysfakcjonująca zabawa na sali weselnej w Wielkopolsce w Restauracji Biały Fortepian

Restauracja Biały Fortepian jest zawsze do dyspozycji swoich klientów, którzy mogą w każdej chwili skontaktować się z lokalem. Nowożeńcy mają możliwość na bieżąco kontrolować postępy przygotowań i nakładać wszelkie poprawki. Dla lokalu najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego obsługa dokłada wszelkich starań, aby wesele było zorganizowane wedle preferencji młodej pary. 

Bogate doświadczenie w organizacji wesel w Kole

Nasz profesjonalny koordynator i  personel zawsze czuwa nad przebiegiem uroczystości, który odbywa się zgodnie z ustalonym wcześniej scenariuszem. W dniu wesela młoda para nie musi się o nic martwić, ponieważ o wszystko zadba obsługa lokalu. Restauracja Biały Fortepian jest zatem idealnym miejscem do organizacji przyjęcia ślubnego. Lokal ma na swoim koncie setki zorganizowanych wesel i tysiące zadowolonych klientów. 

 

Marzy Wam się wspaniałe wesele lub kameralne przyjęcie w dobrym stylu ale nie wiecie od czego zacząć?

Macie mnóstwo pytań, chcecie zaoszczędzić czas i ograniczyć niepotrzebny stres?

Mieszkacie za granicą a Waszą uroczystość planujecie w Polsce i zastanawiacie się jak wszystko zorganizować?

Skorzystaj z naszych usług i nie martw się organizacją wesela!

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Koordynator Marek Pinkowski tel. 502398940  lub  e-mail: bfortepian@wp.pl

Przykładowe menu na imprezęNajnowsze foto