Witamy w naszej restauracji

HOTEL W RESTAURACJI BIAŁY FORTEPIAN W KOLE

Restauracja Biały Fortepian dysponuje pokojami hotelowymi, a każdy z nich posiada własną łazienkę, klimatyzację oraz telewizor. Doba rozpoczyna się o godzinie 13:00, a kończy następnego dnia w południe – o godzinie 12:00. Obiekt posiada pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe, a w razie konieczności jest możliwość wstawienia dostawki.

 

Atrakcyjne ceny pokoi hotelowych w wysokim standardzie w Kole:

Pokój jednoosobowy z łazienką, TV, Wi-Fi i śniadaniem (single - SGL) - 160 zł/doba

Pokój dwuosobowy z łazienką, TV, Wi-Fi i śniadaniem (double - DBL) - 200 zł/doba

Pokój dwuosobowy z łazienką, TV, Wi-Fi i śniadaniem (twin- TWN)     - 260 zł/doba

Pokój trzyosobowy z łazienką, TV, Wi-Fi i śniadaniem                          - 260 zł/doba

Dostawka                                                                                                + 50 zł/doba

Bezpłatny, monitorowany PARKING dla gości hotelowych.

Rezerwacja telefoniczna:  502398895 lub 632616730

ZAPRASZAMY

 

Pyszne śniadania w cenie za nocleg w Kole

W cenie doby hotelowej wliczone jest również śniadanie. Restauracja Biały Fortepian słynie ze wspaniałych, urozmaiconych posiłków, które tworzone są z pasji i miłości do gotowania. Goście mogą zjeść śniadanie w naszej restauracji w Kole od godziny 6:00 rano do 11:00. W obiekcie działa również drink bar, który czynny jest codziennie do godziny co najmniej 22:00 a w weekendy do 24:00. 

Noclegi w Kole zapewniające wypoczynek naszych gości!

Restauracja Biały Fortepian oferuje również bezpłatny parking, który jest wliczony w cenę pokoju. Oprócz tego obiekt posiada wspaniały ogród, w którym goście mogą odpocząć i spędzić czas na świeżym powietrzu. Restauracja Biały Fortepian jest zatem wspaniałym miejscem do zorganizowania ważnej uroczystości – wesela, komunii, jak również urodzin. 

Komfortowe noclegi w Kole po przyjęciu weselnym lub innej uroczystości

Obiekt wyróżnia się profesjonalnym podejściem do gości, a personel służy pomocą podczas trwania przyjęcia, jak również przed i po uroczystości. Restauracja Biały Fortepian oferuje kompleksowe wsparcie przy organizacji uroczystości (tj. przyjęcie na sali weselnej), dbając o każdy szczegół i detal. Dla obiektu fundamentalne jest, aby każde organizowane wydarzenie było dopięte na ostatni guzik. Zależy nam, aby nasi goście mogli spokojnie wypocząć w komfortowych warunkach. Dlatego w trosce o pełny komfort zapewniamy  w każdym pokoju hotelowym osobną łazienkę i dostęp do WiFi. 

Dlaczego warto skorzystać z naszego hotelu w Kole?

Restauracja Biały Fortepian wyróżnia się usługami na najwyższym poziomie. Goście po skończonym przyjęciu mogą udać się do swoich pokoi i wypocząć po intensywnej zabawie. Jest to niezmierne udogodnienie podczas wesel i hucznych imprez z okazji 18 urodzin. Warto zatem bliżej zapoznać się z szeroką ofertą obiektu Biały Fortepian, który na swoim koncie posiada setki zorganizowanych przyjęć i tysiące zadowolonych klientów.

Z A P R A S Z A M Y!

Przykładowe menu na imprezęNajnowsze foto