Witamy w naszej restauracji

RESTAURACJA BIAŁY FORTEPIAN W KOLE

Restauracja Biały Fortepian to miejsce, które powstało z pasji do gotowania i wyjątkowej kuchni, połączonej z zamiłowaniem do aranżowania i realizacji niezapomnianych uroczystości i przyjęć, jak również z pragnieniem organizowania i planowania logistyki wydarzeń. Z tego względu Restauracja Biały Fortepian to wspaniałe miejsce do świętowania niezwykle ważnych uroczystości – wesela, komunii, jak i urodzin. Każde przyjęcie organizowane w tym miejscu jest gwarancją niezapomnianych chwil, spędzonych w gronie rodziny i bliskich. Ponadto dla naszych gości oferujemy również możliwość noclegu

Profesjonalna organizacja wielkich wydarzeń w Restauracji Biały Fortepian w Kole

Biały Fortepian podejmuje się wielu wyzwań w związku z tym można u nas zarezerwować  salę restauracyjną na ponad 250 osób. Oferujemy kompleksową pomoc w organizacji  i wynajmie sali na wesele, dużych wydarzeń biznesowych i wielu innych imprez okazjonalnych. Naszym celem jest, aby każdy gość był zadowolony z jakości świadczonych usług. Z tego względu obsługa restauracji angażuje się w każdą uroczystość, dbając o wszystkie jej szczegóły i detale.

Restauracja Biały Fortepian w Kole - gwarancją udanej i beztroskiej zabawy

Restauracja Biały Fortepian czuwa nad przebiegiem każdego organizowanego wydarzenia, koordynując pracę wszystkich podwykonawców. Lokal służy pomocą w każdym aspekcie, a obsługa zawsze jest w gotowości, aby spełniać potrzeby swoich gości. Na każdym przyjęciu obecny jest kierownik sali, który czuwa nad przebiegiem wydarzenia. Dzięki temu zgromadzeni mogą beztrosko bawić się i celebrować uroczystości z bliskimi. 

Bogate doświadczenie w Restauracji Biały Fortepian w Kole

Nasz lokal wyróżnia się 25 letnim doświadczeniem w gastronomii i oferujemy również profesjonalny catering – zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.  W naszej restauracji Biały Fortepian  posiadamy  dużo miejsca, która pomieści ponad 250 gości. Dysponujemy wieloma pomieszczeniami, które zapewnią komfort i wypoczynek naszym gościom. 

W restauracji Biały Fortepian znajdziesz:

-kompleks restauracyjny Biały Fortepian z salą balową dla ponad 250 osób i galerią na piętrze, 

-Klub 196 czyli sala klubowa z bilardem na 250 osób, 

-dwa letnie ogródki piwne, 

-pokoje hotelowe,

- profesjonalny catering dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Zadowoleni goście z Restauracji Biały Fortepian w Kole

Restauracja Biały Fortepian charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do klienta, dzięki czemu na swoim koncie ma setki zorganizowanych imprez i tysiące zadowolonych gości. Lokal ten jest zatem idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm i wysoką jakość usług.  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przykładowe menu na imprezęNajnowsze foto